Hírek
Az első világháborús balamutowkai csata évfordulóján vasárnap az egykor Szombathelyen állomásozó 11-es huszárezredre emlékező napot tartottak a laktanyában. Az alkalomra mintegy negyven huszár leszármazott fogadta el a meghívást. Érkeztek a Szombathely környéki településekről, de még Badacsonytomajból is. A rendezvényen – többek között – köszöntőt mondott Majthényi László, a Vas Megyei Közgyűlés elnöke is. A 2011-ben újjászerveződött […]











