Hírek
2018. szeptember 25-26-án, Livornoban került sor az Interreg Europe Programban megvalósításra kerülő ThreeT elnevezésű interregionális projekt nyitókonferenciájára. A találkozón a Vas megyei Önkormányzati Hivatal, mint projektpartner vett részt. A magyar delegációt dr. Balázsy Péter megyei jegyző, Németh Adrienn projektmenedzser, Polgár Tibor (Magyar Natúrpark Szövetség) és Pálffy Tamás (Bük, Bükfürdő Közhasznú Turisztikai Egyesület) képviselte. A nemzetközi […]











