Skip to content
Vas Megye Szolgálatáért Oktatási Tagozata
2022
Fehérné Cséve Erzsébet
az Ikervári Mesevár Óvoda óvónője
Babics Ferencné
a Jánosházi Batthyány Lajos Általános Művelődési Központ Óvoda intézményegysége vezetője
Horváth Sarolta
a Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium tanára
Guttmann Ferencné
a Kőszeg Meseváros Óvoda és Bölcsőde intézményvezetője
Máthé Csaba
a Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola pedagógusa
2021
Bagaméri Sándor Zoltán
Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola pedagógusa
Fülöp Ildikó
Répcelaki Százszorszép Óvoda óvodavezetője
Fülöp István
Toronyi Gazdag Gyula Általános Iskola intézményvezetője
Nagyné Horváth Mária
Celldömölki Városi Általános Iskola igazgatóhelyettese
Szommer Mónika
néptáncpedagógus, Partium Alapfokú Művészeti Iskola
2020
Koltai Miklósné
a Gencsapáti Gyöngyös-Kert Óvoda óvónője
Molnár Istvánné
a Vépi Hatos Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola nyugalmazott pedagógusa
Németh Kornél
a Sárvári Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola fafúvóstanára
2019
Anduska Jánosné
Körzeti Általános Iskola Őriszentpéter és Bajánsenye Tagintézménye tanítónője
Hannos Attila Imre
nyugalmazott pedagógus
Szabóné Kiss Ildikó
Celldömölki Városi Általános Iskola Alsósági Tagiskola tagintézmény-vezetője
2018
Danka Adél
Celldömölki Városi Általános Iskola igazgatója
Kozorics István
Szombathelyi Műszaki Szakképzési Centrum Rázsó Imre Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Körmend gyakorlati oktatásvezető
Nagyné Tanay Katalin
Nárai Aranykapu Óvoda óvodapedagógusa
2017
dr. Biroszné Móritz Zsuzsanna
Savaria Egyetemi Központ rektorhelyettesi iroda vezetője
dr. Dolnyik Gézáné
óvodavezető, Sárvár Vármelléki Óvoda
Regéné Kenyeri Ágota
Újvárosi Óvoda vezetője Kőszeg
Süle Erika
igazgató, Egyházasrádóci Kossuth Lajos Általános Iskola
Tolnay László Ákosné
óvodavezető-helyettes, Gyöngyös-kert Óvoda Gencsapáti
Vígh Viktor
tanár, SZOSZSZC Tinódi S. Gimn. és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskolája
2016
Bejczi Károly
a celldömölki Ádám Jenő Alapfokú Művészeti Iskola igazgatója
Janzsó György
a Vasvári Zeneiskola nyugalmazott hegedű és Nagybőgő tanára
Klement András
a körmendi Kölcsey Ferenc Gimnázium tanára
Kovács Jánosné
a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Szentgotthárdi Tankerülete tanügy-igazgatási referense
Móricz Imre László
a kőszegi Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium igazgatóhelyettese
Somogyi Dezsőné
a Celldömölki Városi Óvoda – Alsósági Tagóvoda óvónője
Vargyai Győzőné
a Répcelaki Általános Iskola matematika és fizika szakos tanára
2015
Dr. Mátrai István
Jurisich Miklós Gimnázium és Középiskolai Kollégium okl. fizika-kémia-angol nyelv szakos középiskolai tanára, egyetemi doktor
Gerencsér Beáta
Apponyi Albert Általános Iskola Gencsapáti igazgatója
Kozó József
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Szentgotthárdi Tankerülete tanügy igazgatási referense
Macsotai Gézáné
Ostffyasszonyfai Petőfi Sándor Általános Iskola tanárnője, igazgató-helyettes
Mikos Erzsébet
a körmendi Kölcsey Ferenc Gimnázium igazgató-helyettese
Unger József
nyugalmazott matematika-fizika szakos középiskolai tanár
2014
Farkas László
Budaker Gusztáv Zenei Alapfokú Művészeti Iskola gitártanára
Horváth Istvánné
Rumi Rajki István Általános Művelődési Központ igazgatója
Keszei Balázs
Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium Kőszeg, gimnáziumi tanára és igazgató-helyettese
Mészáros Árpád
Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola igazgatója
Mészárosné Baán Ildikó
Gyöngyös-kert Óvoda Gencsapáti óvodavezetője
Pócza Antal
DSU cégcsoport ügyvezető igazgatója
2013
Biczóné Marton Anikó
tanító, Nádasd
Kondics Erika
biológia-földrajz szakos tanár, Celldömölk
Kovácsné Szabó Éva
történelem-társadalom- és állampolgári ismeretek tanára, népművelő, Kőszeg
Lábodi Zoltánné
ny. általános iskolai igazgató, Sitke
Pagonyné Mezősi Marietta
mérnöktanár Szentgotthárd
Pődör Andrea
általános iskolai igazgató, Körmend
2012
Dr. Vigh Kálmán PhD
NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium szakvezető tanára, főiskolai docens
Heigl István
nyugdíjas matematika-fizika szakos középiskolai tanár
Király Csaba
nyugalmazott iskolaigazgató, főtanácsos, szakértő
Kovács Imre
Koncz János Zene- és Művészeti Iskola fafúvós tanára, fagottművész
Pintér Ferenc László
Szentgotthárd és Kistérsége Oktatási Intézmény Vörösmarty Mihály Gimnáziuma, középiskolai tanár
Simon Istvánné
nyugdíjas répcelaki óvodavezető
2011
Dr. Kovácsné Zséder Margit
Hét Kastély Kertje Művészeti Óvoda Csempeszkopácsi Tagintézményének vezetője
Dr. Vaskó János
Vas Megyei Önkormányzati Hivatal oktatási csoportvezetője
Grédlics Istvánné
nyugdíjas óvónő Szakonyfalu
Horváth Imréné
Ikervári ÁMK Zicky Antónia Általános Iskola tanára, munkaközösség vezető
Széles Gyuláné
NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium igazgató-helyettese
Vincze Jenő
Rázsó Imre Szakközépiskola és Szakiskola, Körmend igazgatóhelyettese, mérnök-tanár
2010
Kozó Józsefné
Csaba József ÁMK Csákánydoroszló, magyar-ének-zene szakos tanár, Őriszentpéteri Alapfokú Művészetoktatási Intézmny zongora és szolfézs tanár
Pajor Katalin
a Celldömölki Városi Általános Iskola tanítónője
Rácz Eszter
Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Répcelak, tanár, tagozatvezető
Soós István
Kölcsey Ferenc Gimnázium Körmend igazgató
Szabó Istvánné
nyugdíjas tanítónő
Szijártóné Bokor Teodóra
Közös Igazgatású Közoktatási Intézmény, Rábapaty igazgatója
2009
Bősze Zoltán
Rázsó Imre Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium gazdasági vezetője
Dr. Csoma Sándorné
nyugdíjas pedagógus
Kirchknopf Györgyné
Dr. Nagy László EGYMI Beszédjavító Általános Iskolájának nyugalmazott igazgatója
Körmendi Elvira
nyugalmazott tanítónő
Néhai Tima László (posztumusz)
Celldömölk volt alpolgármestere, városi képviselő
Neuliszt Andrásné
Nádasdy Tamás Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium gazdasági vezetője
2008
Baloghné Sztana Margit
Zichy Antónia Általános Iskola Ikervár pedagógusa
Gömböcz Endre
Közös Igazgatású Közoktatási Intézmény Arany János Általános Iskola Rábapaty tanára
Horváth Gáborné
nyugalmazott iskola-igazgató
Horváthné Kutasi Mária
a kőszegi Jurisics Miklós Gimnázium igazgatója
Jancsó Józsefné
nyugalmazott pedagógus
Sárváry Lászlóné
Nádasdy Tamás Szakközépiskola és Kollégium Csepreg kollégiumi nevelője, munkaközösségvezető
Soós Istvánné
Kölcsey Ferenc Gimnázium Körmend, pedagógus
2007
Dr. Rakos Katalin
a Berzsenyi Dániel Főiskola Tanítóképző Intézetének intézetigazgatója, főiskolai docens
Farkas Ferencné
a jánosházi Szent Imre Általános Iskola tanára
Horváth Győzőné
a vasszécsenyi Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola tanára
Kozorics István
a körmendi Rázsó Imre Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium gyakorlati-oktatásvezetője
Tárczy Katalin
a bői Körzeti Általános Iskola és Óvoda tanára
Ugróczky Ferenc
a vépi FVM Középiskola, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium tanulmányi és továbbképzési igazgató-helyettese
2006
Dr. Bariska Istvánné
gyógypedagógiai tanár
Kajtár Zsuzsanna
tanár
Kocsis Antalné
nyugdíjas pedagógus
Langer Tivadarné
tanítónő
Móricz Ivánné
nyugdíjas pedagógus
Nagy Sándorné
igazgató
Sárváry József
igazgató-helyettes
Szabó Ilona
Tanulási Képességet Vizsgáló Bizottság vezetője
Szemes Olga
tanár
Wachter Gyula
gazdasági vezető
2005
Dr. Erdősi Attiláné
óvodavezető
Dr. Némethné Fábsics Ildikó
óvónő
Ifj. Jakus Béláné
dajka
Kóbor Zoltán
iskola igazgató
Komáromi Józsefné
gyógypedagógiai tanár
Mogyorósy Jenő
igazgató-helyettes
Pálmai Julianna
gyógypedagógiai tanár, közoktatásvezető
Sík Tamásné
óvónő
Szép Tiborné
óvodavezető
Szíjártó Sándorné
óvodavezető
2004
Csizmazia Géza Imréné
nyugdíjas tanító
Dr. Pesti Józsefné
tanár
Huszár Kálmánné
óvónő
Mándl Józsefné
ált. isk. igazgató
Mészáros Imréné
nyugdíjas pedagógus
Orbánné Kiss Katalin
ált. isk. igazgató
Pozvai Ferenc
oktatási, sport munkatárs
Rába Istvánné
gyógypedagógiai tanár
Szarka Rozália Erzsébet
vezető óvónő
Winklerné Németh Zsuzsanna
óvónő
2003
Baranyai József
pedagógus
Bárdosi Balázs
nyugalmazott iskolaigazgató
Bata Imre
nyugalmazott igazgató-helyettes
Dr. Padányi Zsolt
csoportvezető
Halmosi Lajosné
pedagógus
Lasics István
szakoktató
Mészáros Béláné
könyvtáros
Nagy Gábor
igazgató-helyettes
Szoporyné Szabó Piroska
igazgató
Zöld Gáborné
nyugalmazott pedagógus
2002
Bedics Sándor
szakképző iskola igazgató
Bokorné Bejczi Ildikó
pedagógus
Czupi László
nyug. igazgató
Kapitány János
igazgató
Lőrincz Ottóné
szaktanácsadó
Molnár Attiláné
logopédus
Németh Jánosné
nyug. pedagógus
Pőczéné Fiszter Anna
zeneiskola igazgató
Sabáli László
zeneiskola igazgató
Tihanyi Béláné
pedagógus
2001
Csetényi Sándor
szakképző iskola igazgató
Dénes Andor
nyug. pedagógus
Futó István
szakközépiskola igazgató
Hende Tiborné
pedagógus
Kiss János
alapítvány igazgató
Mózes Aladárné
vezető szakácsnő
Palotás Márta
logopédus
Pintér Zoltánné
pedagógiai ügyintéző
Szalai Brigitta
szakoktató
Takács Jánosné
pedagógus
2000
Ágotha Zoltán
zenetanár
András Béla Sándor
kollégium vezető
Babai László
vezető igazgató-helyettes
Dr. Herbert Simon
tanulmányi felügyelő (Burgenland)
Dr. Kovács József
tanszékvezető főiskolai tanár, főig.-h.
Dr. Nagy Imréné
pedagógus
Imre Ferencné
tanítónő
Németh Mihályné
nyug. tanítónő
Rétfalvi Lajosné
napköziotthonos óvodavezető
Skriba Lászlóné
szakoktató
Megszakítás
A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ Elfogad
A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.
Bezárás